Tanga

Tanga je část oděvu zakrývající genitálie. Tento typ oděvu, používaný jako spodní prádlo nebo plavky, nezakrývá hýždě a v zadní části je proto minimální množství tkaniny. S přední části je spojena pruženkami kolem pasu a úzkým pruhem tkaniny nebo pružnými šňůrkami mezi hýžděmi. Slovo tanga je odvozeno z anglického slova thong (řemínek, pásek), přestože v angličtině se pro tanga používá termín G-string. Tento způsob oblékání patří k nejstarším, užívají ho africké kmeny, podobné je také tradiční japonské spodní prádlo fundoši. Striptérky podobný druh spodního prádla užívaly od dvacátých let 20. století. V moderní době se tanga objevila v sedmdesátých letech 20. století v Brazílii jako dámské plavky. Vzhledem k tomu, že v Jižní Americe patří hýždě k nejobdivovanějším částem ženského těla, získaly poměrně rychle značnou popularitu a rozšířily se i do ostatních částí světa. Jako spodní prádlo začala být tanga populární v devadesátých letech 20. století, nejprve mezi ženami, později i mezi muži.

Hledáte pánské kravaty, které oslní Vaše obchodní partnery a příbuzné? Army shop pro všechny fanoušky military a outdoor stylu. Trička s potiskem a vtipná trička pro všechny geeky.¨

G-String

G-String patří do podkategorie spodního prádla, konkrétně do podkategorie kalhotky. Většina lidí rozlišuje kalhotky klasické, ty s nohavičkou a tanga. Pod pojmem tanga si lidé většinou představí miniaturní kalhotky s úzkým proužkem látky v zadní části. Tanga samotná jsou však kalhotky, které vzadu krom úzkého proužku mezi půlkami obsahuje také malý trojúhelníček látky, který spojuje proužek mezi hýždi a proužek látky, který je kolem pasu. Naopak G-String kalhotky tento trojúhelníkový kousek látky nemají. G-String se vyznačují právě tím, že v zadní části jsou pouze šňůrky, které jsou spojeny ve tvaru T. Právě proto se někdy kalhotkách G-String říká T-String. Je to totéž.

Plavky jsou koupací oděv, který si člověk obléká pro pobyt u vody a ve vodě. Podprsenky jsou součástí dámského oděvu sloužící k zahalení, podpoře, zvýraznění nebo modelaci tvaru a velikosti prsů. Současné erotické prádlo zahrnuje pestrou škálu typů. Army shop s širokou nabídkou vojenské výstroje, outdoorového vybavení a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě.


Reklama:


Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!