Pánské svetry mohou být silné

Bez svetru se neobejde žádný muž. Záleží na tom, jak moc dokáže odolávat chladu. Ti, co jsou otužilejší, si vystačí s lehkým bavlněným nebo polyesterovým svetrem, ti zimomřivější by si měli raději zakoupit hřejivé svetry z vlny nebo kašmíru. Stačí zavítat do kamenných prodejen nebo začít hledat na internetu a uvidíte, že nabídka pánských svetrů se neomezuje pouze na ty huňaté s norským vzorem. Jsou to takoví typičtí představitelé zimní módy, ale věřte, že i velmi moderní a střihově netradiční modely mohou být nejen vkusné, ale současně i hřejivé.

Výjimku tvoří kašmírové svetry, které mohou být hřejivé, i když jsou jen lehké

Přesvědčit se o tom můžete, pokud navštívíte internetový obchod ENVANTO.CZ. V jeho nabídce najdete jak lehké pánské svetry, tak silné a hřejivé svetry z vlny a kašmíru. Stačí si jen vybrat, v jaké kategorii budete chtít svetry hledat. Každý ze svetrů je podrobně popsaný. Nechybí údaje o složení materiálu, ze kterého je vyrobený, a k nahlédnutí jsou detailní fotografie z různých úhlů pohledu. Také způsob, jakým vyberete správnou velikost, je názorně vyobrazený a podle obrázků snadno zjistíte, které míry je třeba změřit, aby podle nich bylo možné vybrat samotnou velikost svetru.

Rozlišovat lze běžné svetry a luxusní pánské svetry. Pravděpodobnost toho, že vybraný svetr nebude sedět tak, jak má, je mnohem nižší, než u košil, sak nebo kabátů. Výjimku mohou tvořit svetry ve slim fit provedení, které velmi těsně přiléhají na tělo. U nich se omyl ve velikosti vždy výrazně projeví. U klasických střihů mohou být jedinou vadou příliš dlouhé rukávy, pokud se ovšem nezachytí o úplet, který může příliš dlouhý rukáv hezky srovnat tím, že přilne k ruce. Hřejivé svetry by neměly být příliš volné, protože čím méně bude svetr přiléhat k tělu, tím méně bude hřát. Nejhřejivější svetry bývají ze silnějšího materiálu a vyrábějí se z ovčí vlny nebo několikanásobně více hřejivého kašmíru. Je to zvláštní, ale kašmír je mnohem víc hřejivý, než ovčí vlna a díky této vlastnosti se stávají kašmírové svetry velmi oblíbené. Bohužel mají kašmírové svetry jednu svoji nevýhodu. Pokud jsou vyrobeny z kvalitního kašmíru, jsou velmi drahé, proto se řadí mezi luxusní svetry, a jejich pořizovací cena může vyšplhat i do několika tisíců korun.


Reklama:


Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!