Pánské košile

Košile jsou kusem oblečení pro každého společensky zaměřeného muže. Ovšem existují i výjimky, kdy muž může košili nosit jen jako ozdobu nebo jen pro nějakou významnou událost v jeho životě. Košile vynikne především v letních měsících, kdy můžeme naplno ukázat její střih, vzorek či barvu. A právě na tyto aspekty se zaměříme. V zásadě pak pánské košile dělíme na ty s krátkým rukávem a ty s dlouhým rukávem.

Pánské košile jsou tedy kusem oblečení, který zaujme především svoji pohodlností. Časy, kdy košile škrtila či kousala, jsou dávno pryč. Nyní jsou košile vyrobeny z pohodlného materiálu, největší zastoupení zde má čistě přírodní materiál, konkrétně bavlna, jež je příjemná na dotyk. Samozřejmě bavlna není jediným materiálem, mezi další patří například polystyren, který se tolik nemačká a rychle schne, což je dáno tím, že polyesterová vlákna neabsorbují vlhkost a tudíž neodvádí pot.

Pánské košile s krátkým rukávem postupují stejnou výrobu, jako klasické košile s dlouhým rukávem. Jejich výhoda je ale jednoznačná – jsou vhodnější do teplejších měsíců, nezadržují tolik tepla a dávají větší svobodu volnému pohybu.

Naopak pánské košile s dlouhým rukávem se hodí především na společenské akce, kde nepředpokládáme, že by nám mělo být výrazné horko. Jsou také skvělou volbou pod sako, díky kterému krásně vyniknou manžety. Společenské pánské košile však není doporučováno nosit bez další vnější vrstvy.


Reklama:


Sexshop online s širokou nabídkou erotického prádla. Neváhejte a nakupujte. Pro zvětšení penisu a podporu erekce je vakuová pumpa ideální erotickou pomůckou.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!